Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuálně

Léto, prázdniny, doba dovolených a také PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ

s panem Dubňáčkem.

 

Kulturní a informační centrum města Dubňany připravilo letní soutěž, která bude probíhat v období od 8. 7.2020 do 31. 8.2020 a je určena převážně pro děti ve věku 3 – 15 let za doprovodu a se souhlasem rodičů.

 

V období soutěže budou postupně zveřejňovány úkoly k plnění. Celkem Vás čeká osm úkolů. Úkoly budou zveřejněny vždy ve středu (8.7., 15.7., 22.7., 29.7., 5.8., 12.8., 19.8. a 26.8.) na facebookových stránkách  KIC Dubňany. V případě, že nemáte facebook a chcete se zúčastnit, můžete si soutěžní úkoly vyzvednout na KIC. Jednotlivé úkoly plníte kdykoliv po dobu soutěže.

 

Pro úspěšné dokončení soutěže a zařazení o ceny, musí soutěžící  splnit všech osm soutěžních úkolů. Všechny odpovědi, fotografie či foto obrázků označené číslem úkolu zaslat  v jednom mailu na adresu: soutez.kicdubnany@seznam.cz, a to  do 31. 8. 2020.  

NEZAPOMEŇTE – na splnění úkolů máte celé prázdniny.


 

Pozvánka na výstavu obrazů


 

Léto a podzim u vinaře


 

Vzhledem k situaci v ČR byly plánované akce přeloženy. Zakoupené vstupenky zůstavají v platnosti.

 

Nové termíny plánovaných akcí:

 
 

UPOZORNĚNÍ ZÁKAZNÍKŮM - EET

Podle § 12 odst. 1 písm. b) zákona č.112/2016 Sb., o evidenci tržeb nejsou evidovanou tržbou tržby územního samosprávného celku a příspěvkové organizace. Tržby územního samosprávného celku jsou z evidence tržeb vyloučeny jednoznačně a není třeba rozlišovat, zda se jedná o příjem, který je předmětem daně z příjmů či nikoliv.

TOPlist