Aktuálně

 

Tuto sobotu nás čeká rodinné odpoledne plné zábavy.

 

a večer se na přírodním areálu rozezní rockové písně skupiny Artemis.


 

V sobotu 18.8.2018 bude v rámci rodinné akce TOUR DE DUBŇANY v době od 14.00 do 17.00 hodin probíhat okolo městského úřadu závod koloběžek. Prosíme všechny řidiče, kteří se zde budou v této době nacházet, o opatrnost a shovívavost s případným zdržením provozu. Děkujeme za pochopení a zároveň srdečně zveme všechny na tuto sobotní akci.


 


 

PRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN. VSTUPENKY NA KONCERT MŮŽETE ZAKOUPIT NA KULTURNÍM A INFORMAČNÍM CENTRU MĚSTA DUBŇANY, NA RECEPCI MĚSTSKÉHO ÚŘADU DUBŇANY A OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE I NA TICKETART.


 

Kulturní a informační centrum města Dubňany připravuje další bleší trh, který se uskuteční 22.9.2018 v prostorách Kulturního a informačního centra. Zájemci o prodej si můžou už nyní rezervovat prodejní místa na tel.čísle 511 117 874 nebo na 607 237 261.

 


 

 

UPOZORNĚNÍ ZÁKAZNÍKŮM - EET

Podle § 12 odst. 1 písm. b) zákona č.112/2016 Sb., o evidenci tržeb nejsou evidovanou tržbou tržby územního samosprávného celku a příspěvkové organizace. Tržby územního samosprávného celku jsou z evidence tržeb vyloučeny jednoznačně a není třeba rozlišovat, zda se jedná o příjem, který je předmětem daně z příjmů či nikoliv.

TOPlist